Зверніть увагу:

В листопаді-грудні надання послуг частково призупинено. Поточні справи супроводжуються в штатному режимі.

Контакти

067-403-88-85, 073-153-91-44

(консультант)

pension@yur-consol.kiev.ua

Приклади вартості послуг залежно від обставин справи:

1. Типовий розрахунок, оптимізація періоду зарплат («п’ятирічки») до 01.07.2000 року - 400 грн.

Пошук кращого періоду зарплат, загальна консультація. Розрахунок проводиться за роздруківкою програми пф та усіма наявними довідками або даними про зарплати до 01.07.2000 року.

2. Розрахунок розміру пенсії (стандартний) - 700 грн.

Ширша консультація, покликана дати відповіді на вже сформульовані питання та визначити необхідний порядок дій. За необхідності включає переписку з пенсійний фондом, витребування додаткових довідок, аналіз судової практики тощо.

3. Розрахунок з кількома варіантами обчислень - 900 грн.

Проводиться при необхідності надати кілька варіантів розрахунку, наприклад у разі набуття права вибору між різними видами пенсій, застосування різних норм, редакцій закону одночасно або при прорахунку оптимальних податкових виплат для суб’єктів підприємницької діяльності.

4. Розрахунок при супроводженні виходу на пенсію - 1200 грн.

Включає вивчення наявних документів, первинну консультацію, попередній розрахунок та перевірку розміру пенсії після нарахування.

При необхідності в подальшому проведення уточненого розрахунку в зв’язку з черговим перерахунком по стажу, переходу на інший вид пенсії, істотними змінами в законодавстві або іншими суттєвими змінами, які стосуються обчислення пенсії, вартість такого розрахунку складатиме 100 грн., уточнений розрахунок в зв’язку з появою нововиявлених обставин проводиться безоплатно.

© Юр-консоль. Усі права захищені.

Увага! В листопаді-грудні надання послуг частково призупинено. Поточні справи супроводжуються в штатному режимі.

067-403-88-85, 073-153-91-44

(консультант)

pension@yur-consol.kiev.ua