Юр-консоль
Юридичні послуги

Навігація по сайту – короткий зміст

Юридичні послуги – пенсійні справи

Розрахунок розміру пенсії

Послуга перевірки розміру нарахованої пенсії та консультацій з пенсійного законодавства. Розрахунок розміру пенсії, перерахунок пенсії - визначення розміру пенсійних виплат коштами пенсійного фонду відповідно до чинного законодавства України. Ця послуга передбачена для оптимізації податкових виплат підприємців, визначення розміру завданої матеріальної шкоди під час судового провадження, пошуку можливих варіантів розрахунку для виведення більшого коефіцієнту зарплати під час оптимізації пенсії а також для пенсіонерів, які прагнуть додатково пересвідчитись у вірності розрахунків пенсійного фонду.

Віддалений розрахунок

Замовлення послуги розрахунку розміру пенсії віддалено, зокрема для клієнтів нашої компанії, які мешкають за межами Києва.

Супроводження

Послуга супроводження виходу на пенсію, перерахунку пенсії – представництво інтересів клієнта нашої компанії в пенсійному фонді та виконання всіх необхідних для призначення або перерахунку пенсії дій без його участі за довіреністю. Переваги цієї послуги полягають у формуванні оптимального пакету документів для нарахування пенсії або її перерахунку, виборі кращого варіанту розрахунку з використанням передбачених законодавством способів оптимізації розміру пенсії.

Представництво в суді

Послуги консультації з пенсійного законодавства та представництва інтересів пенсіонерів в судах всіх інстанцій.

Послуги абонентам

Пропозиція щодо абонентського обслуговування. Перелік послуг для абонентів: розрахунок розміру пенсії; супроводження виходу на пенсію; консультація щодо пенсійного законодавства; представництво інтересів пенсіонера в пенсійному фонді; підготовка документів до суду, представництво в суді, супроводження виконавчого провадження.

Вартість розрахунку

Блог

Умови призначення пільгової пенсії особам, які працювали в районах Крайньої Півночі

Про пільги щодо пенсійного забезпечення для осіб, які працювали в районах Крайньої Півночі та місцевостях, прирівняних до районів Крайньої Півночі, які умовно розподіляють на пільги пов'язані з правом дострокового виходу на пенсію та пільги при обчислені страхового стажу.

Перегляд за нововиявленими обставинами судового рішення, винесеного на користь пенсіонера

Розглянуто поняття нововиявлених обставин як інститут процесуального права та можливі способи побудови аргументації перед судом для захисту законних прав пенсіонера у випадках, коли пенсійний фонд або підприємство звертаються до суду із заявою про перегляд судового рішення, раніше винесеного на користь пенсіонера, за нововиявленими обставинами.

Судовий спір з пенсійних питань: позовні вимоги

Про деякі аспекти формулювання позовних вимог адміністративного позову та дієві процесуальні інструменти, які стануть в нагоді при вирішенні ситуацій, пов'язаних з неповним або нечітким викладом позовних вимог – уточнення позовних вимог та роз'яснення рішення суду.

Оптимізація пенсії: договір про сплату ЄСВ

Приклади застосування механізму добровільної сплати єдиного соціального внеску, добровільної участі у системі загальнообов'язкового пенсійного страхування для оптимізації розміру пенсії.

Поворот виконання рішення суду в пенсійних справах

Методичні рекомендації пенсіонерам в ситуаціях, коли пенсійний фонд, прагнучи стягнути виплачені пенсіонеру за рішенням суду кошти,  використовує механізм повороту рішення суду. Приклади позитивної практики захисту законних інтересів пенсіонерів у цій категорій справ.

Підтвердження стажу роботи за відсутності записів в трудовій книжці

Порядок дій в ситуаціях, коли при оформленні окремих записів в трудовій книжці, в тому числі через людський фактор, допускаються помилки, внаслідок чого управління пенсійного фонду за місцем проживання відмовляється зараховувати окремі періоди стажу.

Збереження медичного стажу на військовій службі

Про норми законодавства, які регулюють врахування періоду проходження військової служби до спеціального стажу (стажу роботи за спеціальністю).

Пенсія підприємців та зарплата “нулями”

Мова піде про випадки, в яких при нарахуванні пенсії особам, які здійснювали підприємницьку діяльність, пенсійний фонд до суми коефіцієнтів зарплат додає коефіцієнти, розраховані шляхом ділення фактичних відрахувань з сум сплаченого (фіксованого, єдиного) податку на середню заробітну плату в цілому по країні. Якщо відрахування були суттєво менші від мінімальних (наприклад плата за торговий патент), коефіцієнти зарплат в такому разі будуть близькими до нуля. Виникає ситуація, в якій при розрахунку розміру пенсії підприємця вона нараховується в меншому розмірі ніж та, яку б підприємець отримував не здійснюючи у відповідному періоді трудової діяльності та не сплачуючи жодних відрахувань до пенсійного фонду.

Перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам

Юридичні тлумачення порядку застосування показника середньої зарплати при перерахунку пенсії. Стаття частково втратила актуальність.

Про судову практику в справах щодо перерахунку пенсії працюючим пенсіонерам

Судова практика розгляду справ за позовами про застосування показника середньої зарплати по країні за рік, який передує року перерахунку пенсії. Стаття частково втратила актуальність.

Вихід на пенсію за віком на пільгових умовах

Про законодавче регламентування виходу на пенсію на пільгових умовах. Стаж роботи за списком №1, №2.

Перерахунок пенсій

Короткий нарис в цілому про поняття розрахунку розміру пенсії паралельно до перерахунку/нарахування, яке здійснюють регіональні управління Пенсійного фонду України. За змістом стаття орієнтована на людей, які вперше стикнулися з подібними питаннями, прагнуть розібратися в нових для себе термінах, отримати загальне розуміння ситуації, визначитись у подальших діях щодо захисту своїх прав відповідно до чинного законодавства.

Допомога сімейного адвоката

Корисне в інтернеті

Пенсійне законодавство

Пенсійні фонди

Суди, реквізити

Відділи реєстрації