Контакти

067-403-88-85

pension@yur-consol.kiev.ua

Як скористатись послугами

Крок 1 - необхідно оплатити розрахунок на сторінці вартості послуг


Вартість та оплата

Крок 2 - надіслати наявні документи (перелік наведено нижче) на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або viber 067-403-88-85

В першу чергу перевіряється, чи достатньо надісланих даних для надання послуг. Безпосередні обчислення проводяться в порядку черговості (але не довше 10 робочих днів). Остаточний висновок (консультація) в окремих випадках надається за результатами звернень, які іноді потребують особистого візиту до пенсійного фонду.

Необхідні документи

1. Роздруківка пенсійної справи:

отримати роздруківку можна звернувшись до пенсійного фонду за місцем реєстрації (маючи при собі оригінали паспорту та коду), з проханням надати роздруківку пенсійної справи з програми пенсійного фонду ("виписку з розпорядження про призначення пенсії з інформацією про періоди стажу та врахованої заробітної плати")

або:

через особистий кабінет на порталі ПФУ в розділі "Моя пенсія" - "Електронна пенсійна справа" (відображається не в усіх випадках)

Для входу в особистий кабінет слід зареєструватись на порталі ПФУ, для цього необхідно перейти за посиланням: https://portal.pfu.gov.ua, натиснути "Вхід" - за GOV ID - НБУ - обрати банк та слідувати інструкціям. Власники карток ПриватБанку можуть увійти за електронно-цифровим підписом, для цього спершу слід перейти на https://acsk.privatbank.ua/key - слідувати інструкціям, завантажити сертифікат, після чого на порталі ПФУ обрати спосіб входу "за ЕЦП" - вказати розташування файлу сертифікату та ввести пароль. При цьому частина даних стає доступною на порталі протягом кількох днів після реєстрації.

Приклад роздруківки

2. Копія трудової книжки

3. Всі наявні довідки про зарплати до 01.07.2000 року

4. Довідка ОК-5 за всі наявні в системі періоди

Довідку ОК-5 можна отримати в будь-якому відділенні пенсійного фонду (мати при собі оригінали паспорту та коду), або на порталі ПФУ в розділі "Комунікації з ПФУ" - запит на отримання електронних документів - обрати тип звернення "Довідка ОК-5"

5. Всі інші наявні дані: інформація про пільговий стаж, особливий статус, періоди навчання, служби в армії, догляду за дитиною (якщо вони не відображені в трудовій), тощо

© Юр-консоль. Усі права захищені.

067-403-88-85

pension@yur-consol.kiev.ua